Hinnakiri

TÄNAME KLIENTE KELLELE MEIE TEENUSED MEELDISID JA KES MEID KÜLASTASID.
Auto välispindade hooldused
Survepesu leotusega
0€
Leotusega välisloputus ilma kuivatuseta. Aeg kuni 20min.
Välipesu Nanomagic
0€
Auto kere ja uksevahede leotus, velgede puhastus, pesu nanovaha šampooniga, katmine nano spreivahaga, kummimattide pesu ja põhjalik kuivatus õhu ja mikrofiiber rätikutega. Aeg kuni 60min.
Välipesu Nanomagic Extra
0€
Auto kere ja uksevahede pigileotus koos eelleotusega, velgede puhastus, pesu nanovaha šampooniga, katmine nano spreivahaga, kummimattide pesu ja põhjalik kuivatus õhu ja mikrofiiber rätikutega. Aeg kuni 80min
Välipesu pigieemaldusega
0€
Auto kere ja uksevahede leotus, pigiplekkide põhjalik eemaldus, velgede puhastus, pesu nanovaha šampooniga, katmine nano spreivahaga, kummimattide pesu ja põhjalik kuivatus õhu ja mikrofiiber rätikutega. Aeg kuni 120.
Välipesu AQUAWAX (video)
0€
Auto kere ja uksevahede leotus, pigiplekkide põhjalik eemaldus, velgede puhastus, pesu GYEON BATHE+ ceramic šampooniga, katmine GYEON BATHE+ spreitöötlusega mis tagab kaitse ning hea mustust ja vetthülgavuse isegi kuni 6 nädalat, kummimattide pesu ja põhjalik kuivatus õhu ja mikrofiiber rätikutega. Aeg kuni 140min
Detailing hoolduspesu + GYEON WET COAT (video)
0€
Leotus, velgede hooldus, pigi eemaldus, uksevahede ja autokere eelpesu, lakipinna puhastus saviga, IRON X töötlus, pesu GYEON PH-neutraalse šampooniga, auto katmine GYEON WET COAT CERAMIC spreivahaga. mis tagab kaitse ning tõhusa mustust ja vetthülgavuse isegi kuni 12 nädalat, põhjalik kuivatus õhu ja mikrofiiber rätikutega, kummi ja plastpindade hooldus. Aeg kuni 3,5h.
Vahatamine GYEON CAN COAT püsivahaga (video)
0€
Detailing hoolduspesu ja auto katmine GYEON CAN COAT Ceramicvahaga, kaitsefaktor kuni 6 kuud.
Vahatamine NANOCERAMIC kattega (video)
0€
Detailing hoolduspesu ja auto katmine KOCH-CHEMIE 1K NANO kattega, tagab suurepärase isepuhastuva ja vetthülgava pinna, kaitsefaktor kuni 10 kuud.
Vahatamine SWISSVAX CONCORSO kõrgläike vahaga (video)
0€
Detailing hoolduspesu, värvkatte 1 etapiline läigestav poleer ja auto katmine 50% puhast carnauba vaha sisaldava SWISSVAX CONCORSO vahaga mis annab autole sügava kõrgläike tulemuse, kaitsefaktor kuni 5 kuud.
Läigestav Poleer 1 pastaga
0€
Detailing hoolduspesu, lakipinna 1 etapiline töötlus kõrgläike pastaga, lakipinna kaitsmine GYEON CAN COAT püsivahaga. Eelistatud teenus auto müügieelseks hoolduseks.
Läigestav Poleer 2 pastaga
0€
Detailing hoolduspesu, lihvimine keskmise abrasiivpastaga, lakipinna töötlus kõrgläike pastaga, vahatamine GYEON CAN COAT püsivahaga.
Katmine QUARTZ CERAMIC kattega (video)
0€
Detailing hoolduspesu, värvkatte 1 etapiline läigestav poleer ja auto katmine TENZI Q7 QUARTZ CERAMIC kattega, kaitsefaktor kuni 18 kuud.
Põhjalik poleerimine + QUARTZ CERAMIC
0€
Detailing hoolduspesu, auto põhjalik ettevalmistus, mitme-etapiline lihvimine erinevate abrasiiv pastadega, poleerimine kõrgläike pastaga ja auto katmine Quartz Ceramic kattega.
Cabrioleti katuse hooldus (video)
0€
Tekstiil ja vinüül katuse pesu BIO-Activ šampooniga (takistab sambla teket) ning katmist spetsiaalse vett tõrjuva ainega. Hind sisaldab ka välipesu Nanomagic.
Tunnihind
0€
Kokkuleppe töödele, mis ei kajastu hinnakirjas. (Tulede poleer, velgede vahatamine jne.)